Par šantāžu(?) no Rīgas domes

Pienācis ikviena bērna vecāka ilgi gaidītais brīdis – bērnudārza pirmā diena. Esam priecīgi, ka vairs nebūs jāmaksā 160Ls auklei par 3 gadīgās meitas pieskatīšanu un viņai bērnu dārzā būs daudz vienaudžu ar ko spēlēties un noderīgas nodarbības, bet darvu šajā priekā, ar vieno roku dodot un otru ņemot, ielej Rīgas dome.

Tā kā drīz ir jaunais mācību gads, pienāca tā diena, kad visi vecāki un bērnudārza audzinātājas sapulcējās uz kopsapulci, kurā apstāstīja par ikdienas gaitu un citām organizatoriskām lietām. Sapulce kā jau sapulce, bet beigās nāca pats “jaukākais” – vecākiem ir jāpērk saimniecības preces!  Ziniet kādas?

WC papīrs,(!!)
Trauku lupatiņas,
Trauku švammes,
Podu mazgāšanas līdzekļi,
Trauku mazgāšanas līdzekļi uc.

Es saprotu, ka vecāki varētu pirkt bērniem visu vajadzīgo  priekš nodarbībām – krāsas, zīmuļus, papīru, plastilīnu utt, bet ja man jāpērk ir saimniecības preces, tad , Nil Ušakov (@nilushakov), kaut kas nav kārtībā ar sistēmu!

Vēl piebildīšu, ka šo jautājumu risināšanā tām nabaga audzinātājām jābūt kā izspiedējām. Skaidrs, ka Rīgas Dome viņām naudu iedod knapi algām un ēšanai, bet saimniecības lietām naudu neiedeva. Un runa par to, ka bērnudārza vadība kaut ko nesaimnieciski dara – nav pamata.  Cik esmu runājis ar citiem vecākiem, sistēma ir līdzīga visos bērnudārzos Rīgā.

Cienījamā Rīgas dome, varbūt pietiks cukuroti smaidīt un sakārtot šo jautājumu? Sakiet atklāti bērnu vecākiem, ka bērna laišana Rīgas domes bērnudārzos izmaksā dārgāk, nekā jūs sakāt un iekasējiet papildus mēnesī kādu X summu, ar kuru centralizētu iepērkat saimniecības preces. 

Protams, ka es neteikšu kurā bērnudārzā tas bija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *